Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Dawniej wyglądała jeszcze bardziej jak chłop.

0

Zglos komentarz

B
Baciar71 🏆 Master
8 lat temu

Do tej pory słoma jej z dopy wystaje

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
8 lat temu

wredna babo oddaj samorządowi pieniądze za asfalt

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
8 lat temu

dla zwykłego obywatela podatek lokalny największym obciążeniem? czyli te 800 pln które płacę rocznie rujnuje mnie jak veat, akcyza paliwa, podatek dochodowy itd??? co za de**l mógł głosować na taka id**tkę??

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Żadna zmiana. PO=PiS

0

Zglos komentarz

M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
8 lat temu

Jeżeli PO=PIS to czemu Ty jesteś pod szyldem KOD?

0

Zglos komentarz

Reklama