Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
de_vall 🎖️ Snajper
8 lat temu

Zaraz się zlecą obrońcy tego BMW

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
8 lat temu

w zeszlym tygodniu jakis golfik zrobil mi to samo,najpierw instynktownie przychamowalem,ale sie rozmyslilem i dodalem gazu,ja strace troche znizek w ubezpieczeniu ,ale facio sie dobrze zastanowi zanim drugi raz to zrobi,a zderzaczek tak sie slicznie rozlecial,a ja mam wyciagarke z przodu,hehe

0

Zglos komentarz

M
mystycpizza 😏 Szyderca
8 lat temu

Bardzo Male Wacki . Pewnie macie duo do powiedzenia na ten temat hahaaah.Cos jest w tym aucie ,ze przyciaga do siebie same miernoty.

0

Zglos komentarz

S
sumka18 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Typowe cebulactwo obu kierowców, jeden się wciska a drugi widząc to dodaje gazu powodując zagrożenie istna banda kr***now.

0

Zglos komentarz

Reklama