Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Dlatego że jest ktoś w stanie im za to zapłacić.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

dlatego ze jest tak wielu januszy interesujących się kopaczami

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
8 lat temu

Ja się Ewą Kopacz nie interesuję.

0

Zglos komentarz

A
arni90 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ile byś kupił wejściówek na operacje? Ile banerów reklamowych widziałeś w szpitalu? Ile reklam z znanymi lekarzami widziałeś? To wszystko raz dwa w większości to są prywatne pieniądze więc właściciele mogą zrobić z nimi co chcą

0

Zglos komentarz

Reklama