Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

Podobno, kobieta to tez czlowiek a szczegolnie Kai Godek, oplacana z propagandy, Instytutu Ordo Iuris! Problem leży w tym, że ochrona życia dla jego obrońców kończy się w momencie narodzin, obowiązek sumienia pro-lifera został spełniony, a to co się stanie dalej z matką i dzieckiem, już go nie obcho...

Podobno, kobieta to tez czlowiek a szczegolnie Kai Godek, oplacana z propagandy, Instytutu Ordo Iuris! Problem leży w tym, że ochrona życia dla jego obrońców kończy się w momencie narodzin, obowiązek sumienia pro-lifera został spełniony, a to co się stanie dalej z matką i dzieckiem, już go nie obchodzi.

0

Zglos komentarz

M
Menelzlasu 🏹 Łowca
8 lat temu

Weźcie się przypatrzcie. Ona wygląda jakby z wiadra ze skrobankami spie****ła. Po prostu walczy o swoich.

0

Zglos komentarz

Reklama