Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
monstercLock 🌾 Wieśniak
8 lat temu

ja jej nie żałuję tej mo**y pazia nic jej nie zrekompensuje

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

A czemu zwykły kowalski nie dostaje nic gdy jest zwalniany z pracy nie ze swojej winy! Jeśli politycy dostają trzykrotność swojej pensji od państwa to niech państwo każdemu tak płaci!

0

Zglos komentarz

A
ajwaj30 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Najlepszym premierem po Olechowskim!

0

Zglos komentarz

Reklama