Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
jozio_tkaczuk 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak nikt jeszcze nie zdazyl, to ja pojade kradzionym tekstem. Rozpinasz, zapinasz, zapinasz.

0

Zglos komentarz

J
jan6055 🌾 Wieśniak
8 lat temu

takie spodnie były już w w drugiej połowie lat 70 (XIX w.)

0

Zglos komentarz

J
jan6055 🌾 Wieśniak
8 lat temu

takie spodnie były już w drugiej połowie lat 70 (XIX w.)

0

Zglos komentarz

Reklama