Reklama
Narzekasz, że jutro poniedziałek i musisz iść do

Narzekasz, że jutro poniedziałek i musisz iść do

przez AB67 — 8 lat temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
B
baca77 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dobrze powiedziane, zamiast wysyłać księży na misje, lepiej wysłać ich pieniądze tym ludziom, większy pożytek

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
8 lat temu

Dlaczego mam myśleć o murzynie z workami?

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
8 lat temu

To raczej Hindus, murzyni nie pracują.

0

Zglos komentarz

S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

To akurat jest Olisadebe

0

Zglos komentarz

W
wiosenka0 🏹 Łowca
8 lat temu

Ja będę myślał o innych gdy inni mają mnie w du**e... o takiego wała. Myślą wyłącznie o sobie bo nikt tak o mnie nie zadba jak ja sam.

0

Zglos komentarz

B
Bafomet 😏 Szyderca
8 lat temu

Na pewno nie jest to fota z Europy bo murzyn pracuje :)

0

Zglos komentarz

R
rgolemiec 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Moja babcia mówiła: nie chcesz do szkoły nosić teczki, będziesz musiał w pracy nosić woreczki...

0

Zglos komentarz

Y
Yiik 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Fake, nie widziałem jeszcze pracującego murzyna

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
8 lat temu

Może dlatego, że jesteś zakompleksionym polaczkiem?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Czy oni tam jeszcze nie wynaleźli koła???Wystarczy jedno i już ma taczkę ;) Swoją drogą te worki wyglądają na 25 kilogramowe,silny byk z niego.

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nie jestem inni, i nie myślę o innych bo oni o mnie też nie myślą, każdy jest kowalem swojego losu i jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, więc gó**o mnie obchodzi jak kto ma ciężko, ja też nie mam lekko bo muszę pracować a inni leżą teraz na hawajach pijąc zimne koktajle, ale mam to po prostu w du...

Nie jestem inni, i nie myślę o innych bo oni o mnie też nie myślą, każdy jest kowalem swojego losu i jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, więc gó**o mnie obchodzi jak kto ma ciężko, ja też nie mam lekko bo muszę pracować a inni leżą teraz na hawajach pijąc zimne koktajle, ale mam to po prostu w du**e

0

Zglos komentarz

I
iromori 🌾 Wieśniak
8 lat temu

leniuch pi*******y ,nie chce mu si? nosic pojedynczo ,to cztery bierze

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
8 lat temu

oni nie znają niedzieli

0

Zglos komentarz

M
mlynarsky 😏 Szyderca
8 lat temu

Pomyślałem o innych i co ? W dalszym ciągu nie chce mi się iść do pracy .

0

Zglos komentarz

Reklama