Reklama
Source: wgrane.pl

Podpalę się i skoczę z 10tego piętra tak dla jaj, co mi szkodzi.

przez [Usunięty użytkownik] — 8 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
M
mileslaw 🌾 Wieśniak
8 lat temu

to się nazywa selekcja naturalna:P

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
8 lat temu

A jednak głupota potrafi latać

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
8 lat temu

Może to głupie pytanie, ale czy przeżył?

0

Zglos komentarz

M
MatkaPolka2018 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Przeżył skok, ale spłonął.

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
8 lat temu

No to połowiczny sukces w sumie hehe

0

Zglos komentarz

Reklama