Reklama
Reklama

Komentarze

6
G
gazetny 🎖️ Snajper
8 lat temu

Poszła wpłacić utarg ze zbierania grzyba przy drodze.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

To raczej wygląda jak okienko kasowe w banku a nie Poczta, ale tyłeczek ma fajniutki....

0

Zglos komentarz

K
kolafantapepsi 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Prawdopodobnie z tyłu liceum z przodu muzeum...

0

Zglos komentarz

N
normal 🌟 Padawan
8 lat temu

Białoruski Bank to nie poczta

0

Zglos komentarz

T
tomek-kt 😏 Szyderca
8 lat temu

Nie na poczcie tylko w banku :)

0

Zglos komentarz

P
poiut 😏 Szyderca
8 lat temu

dobre ujęcie

0

Zglos komentarz

Reklama