Reklama
Reklama

Komentarze

7
H
hector1923 🏆 Master
8 lat temu

Jeśli to jego słowa,to piona Rychu...

0

Zglos komentarz

S
Shambler 🏹 Łowca
8 lat temu

"wszystkie Ryśki to fajne chłopy"

0

Zglos komentarz

Y
yamcito 😏 Szyderca
8 lat temu

Żadna firma nie poradzi sobie bez klientów, w wielu wystarczy sam szef.

0

Zglos komentarz

C
corvus_pl 🌾 Wieśniak
8 lat temu

No i już mamy głos wielkich polskich biznesmenów.

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
8 lat temu

Pracownicy owszem ale tylko którzy są coś warci.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A kto zatrudnia lub utrzymuje w swojej firmie nic nie wartych pracownikow?

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Pracuje w firmie gdzie mam płatne przerwy i darmowe obiady na zamówienie z codziennego menu, co się okazało ludzie narzekają że jedzenie nie smakuje a przerwy są za krótkie, nie wiadomo co by zrobić ludziom się i tak nie dogodzi, teraz na to patrze z takiej perspektywy że na miejscu szefa zlikwidowa...

Pracuje w firmie gdzie mam płatne przerwy i darmowe obiady na zamówienie z codziennego menu, co się okazało ludzie narzekają że jedzenie nie smakuje a przerwy są za krótkie, nie wiadomo co by zrobić ludziom się i tak nie dogodzi, teraz na to patrze z takiej perspektywy że na miejscu szefa zlikwidował bym te obiady i przerwy niech zobaczą jak mają inni.

0

Zglos komentarz

C
cryboc 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Święte słowa, święte słowa!

0

Zglos komentarz

A
adolf206 😏 Szyderca
8 lat temu

"Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół – po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej."

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

I tego się trzymam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Mowi to koles ktory w uk placi minimalna krajowa

0

Zglos komentarz

Z
zuzannas 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Klientów to mają głęboko w d...., nawet nie ma strony na której klient mógłby złożyć skargę.

0

Zglos komentarz

Reklama