IPN porozumiał się z parafią w sprawie pomnika
przez
[Usunięty użytkownik]
— 8 lat temu
Tak czy inaczej Bolek i Lolek niebawem nie będą straszyć w Dąbrowie Górniczej.
Zgłoszenie zostało wysłane