Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
8 lat temu

typowe polskie janusze biznesu .

0

Zglos komentarz

Y
yamcito 😏 Szyderca
8 lat temu

Prowadzenia restauracji uczyli się z TVNu czy od Gordona Ramsaya?

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
8 lat temu

Z czymś takim udał bym się na policję a oni dalej do prokuratora...są na to odpowiednie paragrafy:)

0

Zglos komentarz

T
tasman48 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nigdy tam nie zawitam, nawet jak się właściciel zmieni...

0

Zglos komentarz

G
Gottfryd 💩 JP 100%
8 lat temu

Mają jeszcze stacje BP, pod Lęborkiem. Garcegorze i trasa na Gdańsk

0

Zglos komentarz

Reklama