Reklama
Reklama

Komentarze

17
K
kataniarz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Krychowiakowi dużo nie brakuje

0

Zglos komentarz

A
alesprinter 😏 Szyderca
8 lat temu

W latach 70 grano w 9?

0

Zglos komentarz

N
nobodix 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Za 48 lat powiemy to samo, tylko nazwiska się zmienią.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Banda pe**łòw ktòra biegała w kròtkich batkach.

0

Zglos komentarz

L
lutas 🌾 Wieśniak
8 lat temu

he he dobre

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
8 lat temu

A to co polska ekipa rem- budowlana .

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
8 lat temu

wąsy okej, z tyłu trochę za mało

0

Zglos komentarz

T
titom 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Pazdanowi to nawet by pasowało.

0

Zglos komentarz

W
winkiel22 😏 Szyderca
8 lat temu

Pazdan i włosy. Pssss!!

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
8 lat temu

To by się zgadzało Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest salon damsko-męski! Tu jest kiosk Ruchu! Ja… Ja tu mięso mam!

0

Zglos komentarz

M
Mafijny 🌾 Wieśniak
8 lat temu

jeden wygląda jak Adolf z downem

0

Zglos komentarz

K
Kruk1985 🌾 Wieśniak
8 lat temu

gratuluję kreatywności, naprawdę się uśmiałem

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Glik najlepszy...

0

Zglos komentarz

P
punys28 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Z całym szacunkiem ale po co nam Peszko ??? :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

żeby był partner do kieliszka

0

Zglos komentarz

B
bobak50 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Genialnie wyszło, wielkie brawa!

0

Zglos komentarz

X
xxdomasxx 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jakby ktoś nie poznał: Szczęsny, Peszko, Milik, Lewandowski, Grosicki, Błaszczykowski, Krychowiak, Glik, Pazdan PS. Do Peszkina nie jestem pewien ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

a co ci nawałka winien za co chcesz tak chłopa pokarać

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
8 lat temu

A Peszko czemu nie przerobiony na lata 70?

0

Zglos komentarz

Reklama