Reklama
Reklama

Komentarze

8
D
darek24 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Daj Jej 200 Marek niemieckich. Tępa dzida będzie zadowolona. Można znaleźć jeszcze na różnych aukcjach

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wesela to kaszana !!!

0

Zglos komentarz

P
plastpet 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ja z Tobą pójdę :) I oczywiście twoja córeczka pójdzie z nami i będzie suuuuper :-)

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Wyślij jej 210 zł poczta

0

Zglos komentarz

H
hector1923 🏆 Master
8 lat temu

Nasmarkałbym takiej w kopertę :)

0

Zglos komentarz

H
happyman1234 💩 JP 100%
8 lat temu

Mama na wesele kuzynki nie idzie?

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
8 lat temu

czy kogoś zaskoczyło, że SANDRA jest samotną matką?

0

Zglos komentarz

L
Leesid 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Olej nie warto z takimi ludźmi nawet gadać:)

0

Zglos komentarz

Reklama