Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Polscy emigranci we francji...

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
8 lat temu

To Ukrainiec z Czarnobyla. Od promieniowania po....ło mu się we łbie.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
8 lat temu

To Ukrainiec z Czarnobyla. Od promieniowania pomieszało mu się we łbie.

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
8 lat temu

Ciapatych jakoś k***a nie widzą!

0

Zglos komentarz

Reklama