Podobne posty
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nadal się śmiejemy! Niemcy to faworyci, my walczymy o wyjście z grupy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tez sie dalej smieje z przegranej Niemcow.. a kto by sie nie smial.. po meczu Polski z Senegalem tyle samo piwa w gardla poplynie.. co gdyby wygrali.. roznica jest taka ze nie bedziemy pic bo nasi wygrali.. tylko topic nasze smutki.. czyli bez zmian.. mamy 2 gole w pierwszym meczu.. jeden w nasza...
Ja tez sie dalej smieje z przegranej Niemcow.. a kto by sie nie smial.. po meczu Polski z Senegalem tyle samo piwa w gardla poplynie.. co gdyby wygrali.. roznica jest taka ze nie bedziemy pic bo nasi wygrali.. tylko topic nasze smutki.. czyli bez zmian.. mamy 2 gole w pierwszym meczu.. jeden w nasza.. a jeden w ich.. mozna nawet i to opic.. ;-)..ujowo.. ale stabilnie..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba być półinteligentem, żeby nabitą piłkę na nogę nazywać samobójem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ejj ja tak tego nie nazwalem.. nie moglem ogladac akurat.. i moze dobrze.. ale ej.. swiat sie nie wali.. jeszcze 3 mecze i napewno wyjdziemy z grupy.. no chyba ze nas tam zostawia na stale za kare.. i naszych chlopakow do lagrow zaniosa? Bedzie dobrze.. nie tak to mialo byc.. ale moze faktycznie po...
Ejj ja tak tego nie nazwalem.. nie moglem ogladac akurat.. i moze dobrze.. ale ej.. swiat sie nie wali.. jeszcze 3 mecze i napewno wyjdziemy z grupy.. no chyba ze nas tam zostawia na stale za kare.. i naszych chlopakow do lagrow zaniosa? Bedzie dobrze.. nie tak to mialo byc.. ale moze faktycznie poprostu myslelismy ze to bedzie pestka.. i wygramy.. no bywa.. szkoda wielka.. mialo byc tak pieknie.. i jeszcze moze byc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha.. padlem.. slucham radia polskiego w Chicago.. koles zrezygnowanym tonem po meczu stwierdzil ze "to strata czasu".. po czym juz bardziej zdolowanym glosem dodal: "przegrana Niemcow z Meksykiem to byla porazka.. a nasza przegrana z Senegalem to hanba.." poleglem..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam sie nadal smieje z niemcow, do naszych porazek przywyklem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane