Reklama
Reklama

Komentarze

7
J
JourneyPL 🏹 Łowca
8 lat temu

Gdyby im nie pchali milionów za nic tylko płacili za wygrany mecz to by się przynajmniej starali

0

Zglos komentarz

L
Leviatan2 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A co? Mieli sie zamknac w pokojach i plakac do poduszki?

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
8 lat temu

Pewnie dostali wypłatę z rzędu kilkunastu baniek to i humor dopisuje ......

0

Zglos komentarz

S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
8 lat temu

Przecież większość z nich to milionerzy i śmieją się ze zwykłych prostaczków....

0

Zglos komentarz

R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dlatego nie rozumiem jak można im kibicować ?

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
8 lat temu

Hajs się zgadza,to dlaczego mają rozpaczać?

0

Zglos komentarz

R
reffik 🌾 Wieśniak
8 lat temu

jakaś party gejów? a nie to te polskie pi**y piłkarskie

0

Zglos komentarz

R
RybieUdko.pl 🎖️ Snajper
8 lat temu

Strzelił, strzelił ale chyba Seagalowi Stevenowi

0

Zglos komentarz

Reklama