Reklama
Reklama

Komentarze

2
O
Oczko_DG 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Przećpany błazen... Któremu wydaje się że wszystko wolno!!!!

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
7 lat temu

A sędziemu, który podkłada kłody, żeby odpowiednia liczba czarnych weszła do 1/8 to już jest spoko? Czrnuchy jak foulowali w polu karnym to spoko, jak Argentyńczykowi ktoś nabił na rękę to od razu karny.

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
7 lat temu

Nigdy nie lubiłem tego buca.

0

Zglos komentarz

Reklama