Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Szkoda że Niemcy odpadli

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
7 lat temu

Patriotycznie powinieneś się cieszyć z tego powodu!

0

Zglos komentarz

P
punys28 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nic nie grali to odpadli. Widać już na pewno po tych mistrzostwach ,że tak duże pieniądze w sporcie to nieporozumienie.

0

Zglos komentarz

J
jxxx71 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ewidentnie liga niemiecka grała zbyt długo i piłkarze przemęczeni na mistrzostwach.

0

Zglos komentarz

Reklama