Reklama
Source: YouTube

Słodycze z lat 90 tych |Smaki z dzieciństwa |

przez snoky7 — 7 lat temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
M
merlin11228 🌾 Wieśniak
7 lat temu

jestem z 82 .i pamietam kukuruku szał ,gumy turbo jeszcze wiekszy szał,a chipsy tylko i wyłącznie raffuls bo była do wygrania kasa.

0

Zglos komentarz

Reklama