Reklama
Reklama

Komentarze

1
E
enio 🌾 Wieśniak
7 lat temu

ta niedzwiedzica jakas nie dokarmiona, chyba w tym parku nie za bardzo karmią, że chciała tego biedaka wszamać

0

Zglos komentarz

Reklama