Reklama
Reklama

Komentarze

9
C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

To już chyba wolę być Francuzem !!!

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
7 lat temu

Wyglądasz jak Francuz.

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Wafelku, oni potrzebują takich lewackich tępaków. A więc do dzieła!!!

0

Zglos komentarz

C
cielaczysko77 😏 Szyderca
7 lat temu

Raczej jak koniobijca!

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

nyc tępaka w lusterku zobaczysz!!!!

0

Zglos komentarz

D
dyps 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak mamy przyjmować uchodźców jak w polce łamana jest konstytucja ?

0

Zglos komentarz

D
dyps 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak mamy przyjmować uchodźców skoro w Polsce łamana jest konstytucja ?

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Zawsze możesz starać się o azyl u KIMa.

0

Zglos komentarz

D
dyps 🌾 Wieśniak
7 lat temu

nie mogę starać się o azyl jak w Polsce łamana jest konstytucja.

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Za rok po wyborach pisowskie koorwy odpowiedzą za to, cela plus to program który wynagrodzi im to!!!!

0

Zglos komentarz

S
slowik11 🏹 Łowca
7 lat temu

I oby tak zostało po wsze czasy.

0

Zglos komentarz

S
svenson12 😏 Szyderca
7 lat temu

widzicie jak bysimy przyjmowali ciapatych tez bysmy wygrali no ale widzisz hehhr :)

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

Lepiej przegrywać i być biała ła**a.. niz wygrywać. Polska siła budowana jest z porażek a nie zwycięstw. Wojny, okupacje, rzezie, wymazanie z mapy - to nas tylko wzmacnia, bo żeby odbić się i poszybować w chmury trzeba najpierw upasc na kolana.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Matka wie ze cpiesz gimbusie

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
7 lat temu

Prawdopodobnie jesteś "białą" łajzą

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
7 lat temu

Które państwo wygrywa?

0

Zglos komentarz

E
Elminiooo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie przyjmujemy uchodźców? A ukraińskie śc****o to co turyści? Ile ich już jest milion dwa?

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Widać które państwo zostało zawłaszczone przez sektę rydzykową udającą miłosiernych katolików pomagających bliźniemu w potrzebie!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Kulfon siku paciorek i spać leki podane A jak to nie pomoże to w kaftan i Pan zdzichu zrobi ci znowu lewatywe

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Co nie odpowiedziałaś na pytanie, argumentów zbrakło czy wytyczne z grodzkiej nie dotarły???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Panie Zdzichu pacjent spod 5 wyraźnie wariuje podajemy lewatywe

0

Zglos komentarz

Reklama