Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pomarson 😏 Szyderca
7 lat temu

Autor wie.

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
7 lat temu

Pajace niech Bogu dziękują , że nie ma już obowiązkowej służby wojskowej,wątpliwe czy te " pi@zdy w rurkach " przeżyłyby chociaż jeden rok.

0

Zglos komentarz

Reklama