Reklama
Reklama

Komentarze

9
C
camovi 🏹 Łowca
7 lat temu

Czyli opłaca się przyjmować imigrantów!!

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
7 lat temu

jakies kompleksy?

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

No cóż. Ale mają puchar. A my mamy reklamy parówek i Head&Shoulders :P

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

Jak sama nazwa mówi "cudzoziemska"

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

legia cudzoziemska nie jest pod bezpośrednim dowodzeniem Francji

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Tylko formalnie. Tu chodzi o swobodę dysponowania formacja. Kiedy podczas hiszpańskiej wojny domowej Francja spylila całą legie hiszpanom i żołnierze się zbudowali. Twierdzili że nie przysięgli Hiszpanii tylko Francji. Odtąd legia ta nie podlega Francji z formalnego punktu widzenia,nawet zolnierz...

Tylko formalnie. Tu chodzi o swobodę dysponowania formacja. Kiedy podczas hiszpańskiej wojny domowej Francja spylila całą legie hiszpanom i żołnierze się zbudowali. Twierdzili że nie przysięgli Hiszpanii tylko Francji. Odtąd legia ta nie podlega Francji z formalnego punktu widzenia,nawet zolnierze nie przyciągają Francji tylko Legii

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

dlatego mowie ze nie jest pod bezpośrednim dowodzeniem rządu Francuzkiego

0

Zglos komentarz

S
skalarx 🌾 Wieśniak
7 lat temu

i co z tego? Zrobiła by taki wpi****l polskiej "armii", że i za 10 lat by się nie odrodziła.

0

Zglos komentarz

Z
zuber77 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Bo to deklu Legia Cudzoziemska. Od zawsze służyli w niej ludzie z całego świata.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Ola boga naprawdę? Ludzie z całego świata? Nie wiedziałem. Dzieki miszczu jestes wielki

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Imigranci jak widać to przyszłość a ze pszyslosc rysuje się czarno to inna sprawa. Imigranci francuscy pokazali wczoraj paląc samochody i niszcząc sklepy czym jest Multi kulti

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Zamieszki, palone samochody, burdy na ulicach - o to wlasnie zagranicznym rzadom w tym Francji wlasnie chodzi - wystarczy uzyc mozgu zamiast czytac smieciowe media by wiedziec dlaczego.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

a Polakom żal dupsko ściska, bo zajęliśmy ostatnie miejsce ;)

0

Zglos komentarz

Reklama