Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
ar2r13 🏹 Łowca
7 lat temu

we Finlandii jeden zakład kosztuje 2e

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

i co w zwiazku z tym? jest jakis przymus grania czy co?

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

gdyby to była jedyna dziedzina w której nas ruchają bez mydła to śmiał bym się razem z tobą, a tak to myślę, że to po prostu lubisz!

0

Zglos komentarz

K
kwas79 😏 Szyderca
7 lat temu

Totolotek i inne tego typu do podatek dla ludzi słabych z matematyki.

0

Zglos komentarz

G
ggustaw 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W Niemczech 2 euro, no ale u nich nie rządzi PIS

0

Zglos komentarz

Reklama