Reklama
Reklama

Komentarze

43
R
rewl 🌾 Wieśniak
4 miesiące temu

Ile razy można dodawać to samo gó**o?

1

Zglos komentarz

P
PatiszonPL 🌾 Wieśniak
6 lat temu

współczuję mu tylko tego wysłuchiwania tej baby

0

Zglos komentarz

A
adgjl12 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ile razy można to samo na głównej oglądać?!

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Znów tosamo ile razy można

0

Zglos komentarz

R
rabusar 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dziękuję za te ciągłe ostrzeżenia. Dzięki wam drodzy "wieśniacy" jeszcze nigdy nie stanąłem na szybie mojego lambo. Tej pomocy nie da się przecenić...

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
5 lat temu

Cadillac

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pozerstwo baby i jej goscia powala...

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pozerstwo baby i jej goscia powala...

0

Zglos komentarz

F
FredStandard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Czy mial sie przejmować? Szyba tylna np. w moim aucie, które nie jest takie szpanerskie, jest droższa niż przód lambo. "SZYBA CZOŁOWA LAMBORGHINI AVENTADOR SENSOR ANTENA 2550 pln"

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ale widziałeś, że jesteś w dziale kolekcje - gdzie sprzedaje się modele w skali ;)

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

to już jest tak stare na wiocha, że się tym wyrzygać można !

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
5 lat temu

To jeszcze nic. Zobaczcie na "youtube.com" (nürburgring crash compilation), tam sie dopiero dzieje. De**le grube fury demoluja i jeszcze za to sami placa. Za przejażdżkę 30€, za lawete 300€, zniszczona barierka 61€ za 1 metr barierki, za slupek barierki 80€ za 1 sztuke, Safet...

To jeszcze nic. Zobaczcie na "youtube.com" (nürburgring crash compilation), tam sie dopiero dzieje. De**le grube fury demoluja i jeszcze za to sami placa. Za przejażdżkę 30€, za lawete 300€, zniszczona barierka 61€ za 1 metr barierki, za slupek barierki 80€ za 1 sztuke, Safety-Car 82€ za 30 minut itd. Wszystko oczywiscie plus 19% podatku. Na koniec dodam ze zadna ubezpieczalnia nie kryje kosztow rozbitego auta. Jak trzeba byc bogatym lub jebni...m de**lem zeby takie rzeczy robic na wlasne zyczenie??? Sam lubie bardzo poszalec swoim MIETKIEM na drodze, ale wszystko

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
5 lat temu

Czy szanowny Pan MODERATOR moglby uzasadnic usuniecie mojego kometarza ????????? Czekam z niecierpliwoscia.

0

Zglos komentarz

J
jeremian 😏 Szyderca
5 lat temu

Nasz MODERATOR chyba jest z PIS-u, bo tak jak oni "robi co chce i czuje sie bezkarny".

0

Zglos komentarz

R
RADZI005 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I w kazdym aucie blachara.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Już wiem do czego jest takie lambo, głównie do pierdzenia i wożenia dziwek.

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

muszę zapamiętać - na pewno mi sięprzyda

0

Zglos komentarz

B
byku1125 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nawet do takiego dzianego gościa się wywłoka pruje.

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Wiem że to jest megastare, ale myślę że jak by to było jego lamborghini, to by czegoś takiego nie zrobił.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
2 lata temu

I w każdym aucie wymalowana szmaciura...

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Ile tych szyb już podeptał? Który to rok z kolei "skika" po tym lambo, jprd..

0

Zglos komentarz

W
wiesniakzwawy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Uff, dzięki za radę, już tak nie robię z moim lambo xd

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

A wam rzal? Ja wam mogę na wasze tanie telefony nas**ć

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Kto bogate u zabroni?? No chyba że głupiemu to wtedy można.

0

Zglos komentarz

L
Leszy 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ale szajs!!

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

i te laski co za przejazdzke zrobia wszystko :D

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

o mó☺j komentarz :D

0

Zglos komentarz

P
pituhejka 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Stać go na lambo to i stać go na szybę do lambo.

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
7 lat temu

Z takim zachowaniem, to raczej nie jego auto, tylko gość dostał przywilej przejażdżki pokazowej i go emocje poniosły. Jakby kupił za swoje, to wcześniej w domu by się wyszumiał euforią, a na ulicy biłby każdego co by mu auto chciał przytulić.

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kazdy robi ze swoimi rzeczami co mu sie podoba. Ma taki kaprys to taki robi. Nie znasz goscia wiec nie wiesz.

0

Zglos komentarz

M
memek69 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Głupszy od niego jest chyba tylko gościu jadący na desce z dzieckiem na ręku (0:18)

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Też sobie taki kupie będę ruchał najlepsze d**eczki.

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

zbytnio się nie przejął ale skoro stać go na lambo to i stać go na wymianę szyby....

0

Zglos komentarz

P
przemo3336 🌾 Wieśniak
7 lat temu

I wpi****l od ojca.

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
7 lat temu

pewnie miał trampki na obcasie

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
7 lat temu

Syndrom małego peniska

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
7 lat temu

A kto bogatemu zabroni?

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

jak go stac na takie auto stac go na ubezpieczenie, moze nawet rozwalic sobie to auto nie wazne czyja wina i tak mu oddadza kase

0

Zglos komentarz

L
lolkafasolka 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Co to za gó*****a szyba? Przy większej prędkości pewnie rozwalone owady ją rysują.

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

CHCIAŁ PRZYLANSOWAĆ , WYSZŁO JAK WYSZŁO..... ale stać go.... :)

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

tylko jakaś choojowa ta szybka w lambie.....

0

Zglos komentarz

J
Jakoby82 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ile razy mozna to samo go**o wrzucac WYP...DALAJ Z TYM

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Samochody jak samochody. Ani mnie grzeją, ani ziębią. W 20 sekundzie pani jedzie na deskorolce z malutkim dzieckiem na rękach. To jest dopiero wiocha.

0

Zglos komentarz

U
ukaniu83 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ile razy jeszcze ludzie będziecie ten filmik pokazywali. Co chwilę inna osoba

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
5 lat temu

Jeszcze 4 razy

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
6 lat temu

Nigdy nie stanę na szybie MJEGO lambo, patrząc na zarobki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Wymieni na pancerną i będzie spoczko 😉

0

Zglos komentarz

Reklama