Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Oj Jakubek, a nie sorki Marek... Już sam się gubię, jak masz na imię. Co portal u ciebie to inne imię. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

We łbie ci sie pierrdolli pisowska szumowino,całe dnie trollujesz na wielu kontach to już sam nie wiesz kto jest kim,i tak na koniec palancie jak cię bawi mnie minusować to masz ponad 700 okazji bym się stoczył do twego wieśniackiego poziomu.

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Dopiero, co wszedłem prostaku to raz. Nie rozsyłaj pierwotniaku informacji do innych, by minusowali, każdego, co wam nieprzychylnie komentują. Po drugie wystarczy w google wpisać, gdzie jakubek posiada konta ciemna maso. Po dziesiąte, sprawdź na dniach skrzynkę pocztową. Myślę, że już nie będziesz t...

Dopiero, co wszedłem prostaku to raz. Nie rozsyłaj pierwotniaku informacji do innych, by minusowali, każdego, co wam nieprzychylnie komentują. Po drugie wystarczy w google wpisać, gdzie jakubek posiada konta ciemna maso. Po dziesiąte, sprawdź na dniach skrzynkę pocztową. Myślę, że już nie będziesz tak kozaczył. Ogólnie to ładnie się nazywasz. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Znalazłeś c**la?Podziel się informacjami,bo z chęcią zobaczę ten qrwi ryj!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Znalazłeś jakieś moje inne konta? Super chętnie się dowiem jakie jeszcze konta zalozylem

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

jakub1975wawa widzę że dwie dz***i cie podrywają mikeee25 i Marek38.

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Crawler39, no niestety, twoja maminka już zajęta. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

To jest jedna i ta sama św***a bo śmierdzi pisem,konto egon875 zablokowane to parach troluje na nastepnych

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

nooboo i te konta śmierdzielowi zamknę .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Nobuś cipki:)zamknąć to możesz gębę po jakimś obciągu w bramie:)))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Typowy pisowski patrol,c**l875 kiedy ci się kończy ban?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Lachociągu do mnie o tym banie?

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Nooboo, c**l to ci dali na drugie. ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

O dwa wioskowe ćwoki Nightc**l i De**l1975wawa- żal wam d**ę ściska że nie przyjął was do znajomych?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

D**ę to ty ściskasz parówo PISu.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Wrzask bólu dooopy PRAWACTWA to muzyka dla moich uszu

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
7 lat temu

Crawler39. Czekam. Macie tu taki burdel, że nie ogarniacie. Zobaczymy, kto kogo zamknie. (;

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Zagubiłeś się tępa pało .

0

Zglos komentarz

Reklama