Reklama
Source: wgrane.pl

KLER oficjalny zwiastun nowego filmu Smarzowskiego

przez elkomaro — 7 lat temu
49

Zglos post

Reklama

Komentarze

29
E
elkomaro 🏆 Master
7 lat temu

Teraz działa

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

To odpowiedź na film Smoleńsk ;)

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

to bedzie hit " -oootooo taaajemniiicaaa wiaryyyy - złotoooo i dolaryyyyyyyyy"

0

Zglos komentarz

C
ciarymary 🌾 Wieśniak
7 lat temu

i skończy się rumakowanie i święcenie pomników Kaczora

0

Zglos komentarz

P
Pijafka 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nic sensacyjnego nie widzę. To mi raczej na film dokumentalny wygląda.

0

Zglos komentarz

D
devey 😏 Szyderca
7 lat temu

PiS tego nie lubi, gdzie jest dislike?

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
7 lat temu

Będzie dobry w ch*j...

0

Zglos komentarz

M
maxraf20 😏 Szyderca
7 lat temu

Nooo, wkońcu prawdziwy film o kościele w Polsce

0

Zglos komentarz

S
smietnik81 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gajos w tej roli mnie rozpier***ił na łopatki :D

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

dla mnie tez jest super chocaż rola troche podobna do marka winnickiego z alternatywy 4. Niważne czy hooj jest czarny czy czerwony. Mentalnośc zawsze taka sama

0

Zglos komentarz

A
artstr ⚔️ Jedi
7 lat temu

Jakub.On był Jan Winnicki

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
7 lat temu

Czekam na ten super film .....Czuję ,że pewnie będzie w drugim obiegu.Prawda o klerze w PIS-landzie raczej nie przejdzie.A obsada najlepsi z najlepszych.

0

Zglos komentarz

O
olav1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie przepadam za polskimi filmami ale ten obejrzę z wielką chęcią

0

Zglos komentarz

Z
7 lat temu

oooo jestem pozytywnie zaskoczony, że taka produkcja z czołowymi polskimi aktorami powstała w naszym zaściankowym katolandzie i że czarna stonka, partia rządzący i reszta naszych rodzimych oszołomów prawicowych nie torpedowała jej produkcji.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
7 lat temu

Bo dopiero teraz załapie, że coś takiego powstało. Już się modlą babcie, żeby producenta szląg trafił, kopie filmu spłonęły w ogniu piekielnym a rodzina wyginęła. Ja bym przygotował stos i krucjatę w celu oczyszczenia naszego bogobojnego kraju z takich ewenementów.Myślę, że produkcja niczym wejdzie...

Bo dopiero teraz załapie, że coś takiego powstało. Już się modlą babcie, żeby producenta szląg trafił, kopie filmu spłonęły w ogniu piekielnym a rodzina wyginęła. Ja bym przygotował stos i krucjatę w celu oczyszczenia naszego bogobojnego kraju z takich ewenementów.Myślę, że produkcja niczym wejdzie zostanie wycofana za obrazę uczuć religijnych milionów Polaków.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Kiedy to ma być???? Już se rezerwuje bilet w pierwszym rzędzie!!!

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
7 lat temu

W kinie najlepsze moejsca są raczej z tyłu. Nic nie sugeruję, ale... Byłeś może kiedyś w kinie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Nie nigdy, to będzie pierwszy mój film gamoniu jeśli nie zrozumiałeś aluzji!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Film ma lecieć 28 września!!!

0

Zglos komentarz

D
Darth.Mietek 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Znając życie będzie pewnie równie realny jak „Botox”. Przynajmniej vegeta go nie kręci...

0

Zglos komentarz

C
closterable 🌾 Wieśniak
7 lat temu

nawet wiem co ci mówi by to obejrzeć ;) - TVN :)))))))))))) miłego dzionka życzę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

rzucam klątwę na Smarzewskiego,bo obraził moje uczucia religijne i jutro kapuję go do Ziobry,a nawet do Dudy.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
7 lat temu

Taką mamy w Polsce "wolność słowa" że You tube już zablokowało zwiastun. Robi się powoli jak za komuny...

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
7 lat temu

Zablokowało jeden, jest kilka innych.

0

Zglos komentarz

O
onogrzmot 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie YT, tylko dystrybutor sie przestraszyl i wycial scene z cyckami.ck

0

Zglos komentarz

S
Syxtus666 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Już zablokowali. Aby temat tych złodziei i pe****li nie został nagłośniony na większą skalę.Na YT też blokują ale nowe zwiastuny wyrastają cały czas.

0

Zglos komentarz

K
klaus8 🌾 Wieśniak
7 lat temu

"Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca" - MARK TWAIN.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
7 lat temu

cóż znam wielu księżny boli mnie jedynie to że tych z powołania takich prawdziwych kapłanów wypierają ludzie których księżmi nie nazwę - jak by to nazwać żeby mod nie zablokował? - pijawki dla kasy. to jest prawdziwy dramat

0

Zglos komentarz

S
Stefan1970 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Już nie da się obejrzeć, zablokowały skur...

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
7 lat temu

Rzeczywiście, yebany KLER

0

Zglos komentarz

K
Kulawy1948 🏆 Master
7 lat temu

Bedzie afera po filmie:)Pisiorki z Ojcem wyskocza z siebie:)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
7 lat temu

Jurek drugi z lewej, vacarius pierwszy z prawej, kore...chyba obcięło bo był z lewej. Tak w ogóle to kadr przedstawia ostatnią wieczerzę, tylko nie wiem gdzie Judasz?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Witam nic nowego, nuuuda

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

I znowu babcie z kół radia maryja będą blokowały kina :) :P Nie mogę się doczekać!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Film nuuuda, ale dla takich atrakcji okołokinowych pójdę do kina , potym wyjde z biletem i pokaze tym starym prukfom

0

Zglos komentarz

W
wiessiio 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Oto wielka tajemnica wiary: złoto i dolary..... Roz**bał mnie ten tekst!!!!!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

To będzie hit. Miesiąc po premierze pewnie PISowce zakażą oglądania tego filmu. Ale i tak niemal wszyscy Polacy go oglądną i pół europy.

0

Zglos komentarz

A
an12an12 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No muszę obejrzeć ;)

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

maxicover/jakUBEK/antykamera/arob i reszta już ma mokro na sam widok :)

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Ten film to prawdziwe Fakty, a nie jakiś gó*****y zakłamany syf Smoleńsk .

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
7 lat temu

Sądząc po zwiastunie: święta prawda

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Night, nie wątpię że będzie bardziej prawdziwy niż Smoleńsk. Stwierdzam jedynie fakt że dostaniecie orgii tu na wiosce :)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 lat temu

na plebanii tak macie?

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
7 lat temu

W orgii można ewentualnie wziąć udział. Dostaje się orgazmu;)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Prawaki już dostali bólu d.py.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Chcesz predi orgii jedź na nowogrodzką

0

Zglos komentarz

M
mlynarsky 😏 Szyderca
7 lat temu

Hahah . Predi 888 w punkt:D *Nightcrawler39 'prawdziwe fakty ':D mogą być fakty nieprawdziwe? Te w tefałenie nie liczą się.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
7 lat temu

tranzystorku .....pamiętaj że prawaki nie kochają takich jak ty.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

mlynarsky idź oglądaj festyn id**tę Pietrzaka .

0

Zglos komentarz

Reklama