Reklama
Reklama

Komentarze

1
E
Elminiooo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gdyby tak podnoszono sztangi na siłce to wszyscy po siłowni konczyliby na wózku... Widać że podnoszą nie pierwszy raz, kręgosłupy będą strzelać...

0

Zglos komentarz

Reklama