Reklama
Reklama

Komentarze

20
C
czapiewski 🎖️ Snajper
7 lat temu

Curwa co za Kirk!!!

0

Zglos komentarz

W
woj699 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nieeee!!! To nie może być prawda.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
7 lat temu

A gdzie pomysłodawca całego tego cyrku Antoni wiecznie przestraszony? Dziwie się że Błaszczak na to pozwala.

0

Zglos komentarz

T
toewel 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ja pier....le

0

Zglos komentarz

A
atony 😏 Szyderca
7 lat temu

nie no teraz to wojnę nawet z Rosją możemy rozpocząć ,a tak na serio to w którym szpitalu to się odbywa ,tak z ciekawości pytam .......

0

Zglos komentarz

M
myszak8604 🌾 Wieśniak
7 lat temu

toć to stare jak świat jest , ale fakt nie mam pojęcia co to ma być.

0

Zglos komentarz

K
Korowiov 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pirat jest za******y. Ciekawe jaka ma flotę korsarska. Pewnie ze 3 mączki, 2 kajaki i kuter przerobiony na czarną perla (pełno teraz takich na wybrzeżu - byłem widzialem)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Co tu się odpier...doliło???!!! Nie czaję czy to żart czy ktoś to traktuje serio???!!!HELP

0

Zglos komentarz

M
Molotok 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Profanacja munduru.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
7 lat temu

Panowie powinni chyba ściągnąć nakrycia głowy w domu pana naszego. Pomijam komentowanie nominacji w tej instytucji.

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
7 lat temu

co to za cyrk ??? a papugę na bosmana

0

Zglos komentarz

A
andkoj 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Zaiste dobrze że są jeszcze tacy światli i rozgarnięci ludzie jak maxicover. Prawdziwi bohaterowie ratujący ten świat.

0

Zglos komentarz

P
pacan2012 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie no...to nie może być na serio...

0

Zglos komentarz

R
robcioRR 🌾 Wieśniak
7 lat temu

hahahaha co to za kabaret????

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ta armia to już totalne dno skoro nadawanie stopni odbywa się noż kur.wa w kościółku.

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
7 lat temu

To nie żadna armia, tylko zbieranina cudaków w mundurach z drużyn strzeleckich bawiących się wojsko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Rusz łbem gościu... Gdzie ty tu wojsko widzisz?!

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
7 lat temu

Flota chyba beczkowa...

0

Zglos komentarz

T
Tajpan88 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Admiral floty KORSARSKIEJ! Mamy kurła swoich piratow. Wojaki nie musza zdejmować berecików w kosciole?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 lat temu

dlaczego nominacje są w kościele to jakaś parodia czy na serio?

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
7 lat temu

Pajace.

0

Zglos komentarz

S
Stach69 😏 Szyderca
7 lat temu

Co tu się zaczęło od kilku lat wyprawiac to niepojęte.

0

Zglos komentarz

Reklama