Reklama
Reklama

Komentarze

20
D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

za podsyłanie dzieci s**ienkowcom powinno się stawiać zarzuty współudziału w przestępstwie

0

Zglos komentarz

N
neurotyczny_jan 🏹 Łowca
7 lat temu

wykastrować sk....syna!

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
7 lat temu

Nowatorska? Czy to pisał BUL?

0

Zglos komentarz

D
dymek001 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Mam syna w wieku 5 lat, jakby cos takiego sie przydarzylo zabilbym smiecia golymi rekami..

0

Zglos komentarz

L
leczero 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Rzucić żeby coś zeżarło i po problemie niema kosztów podatnika.

0

Zglos komentarz

B
Bazyl73 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Po wpisaniu frazy w wujka google: "Pożegnanie ks. Mariusza Wojdana w NSPJ w NT" można zobaczyć na twarzoksiążce z jaką pompą był żegnany gdy zgodnie z wieloletnią tradycją był przenoszony do innej parafii.

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
7 lat temu

w łeb skrw....na!!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

"Bezmózgie owce bronią księdza...Owce bronią, władze tuszują, kościół umywa ręce, a ksiądz pe****l, przeniesiony na inną parafię, zapewne dalej robi swoje." - wykop.pl

0

Zglos komentarz

M
maxlingua 😏 Szyderca
7 lat temu

9x100 lat

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wzorowy sqrwiel

0

Zglos komentarz

R
RybieUdko.pl 🎖️ Snajper
7 lat temu

Oskarżony ale jeszcze nie skazany. Absolutnie go nie bronię bo ostatnie przykłady pokazują z kim na ogół mamy do czynienia. Jednak, jeśli okaże się, że jest niewinny to takim oskarżeniem można złamać człowiekiwi życie. Chodzi mi o to, że na tego typu wrzuty jest jeszcze za wcześnie. Nic one nie zmie...

Oskarżony ale jeszcze nie skazany. Absolutnie go nie bronię bo ostatnie przykłady pokazują z kim na ogół mamy do czynienia. Jednak, jeśli okaże się, że jest niewinny to takim oskarżeniem można złamać człowiekiwi życie. Chodzi mi o to, że na tego typu wrzuty jest jeszcze za wcześnie. Nic one nie zmienią a jedynie mogą skrzywdzić.

0

Zglos komentarz

H
Hubertx 😏 Szyderca
7 lat temu

Po raju widać że z Pisz.

0

Zglos komentarz

W
Wysublimowany 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Żeby nie skłamać to po śmierci Dziadka w niedzielę dzieciak był załamany a w poniedziałek na lekcji nauczycielka zdzieliła z liścia dzieciaka tłumacząc że bujał w obłokach. W taką furię wpadłem że po wejściu do gabinetu nauczycielskiego wpadłem jak Terminator razem z drzwiami i tak j3błem tej babie...

Żeby nie skłamać to po śmierci Dziadka w niedzielę dzieciak był załamany a w poniedziałek na lekcji nauczycielka zdzieliła z liścia dzieciaka tłumacząc że bujał w obłokach. W taką furię wpadłem że po wejściu do gabinetu nauczycielskiego wpadłem jak Terminator razem z drzwiami i tak j3błem tej babie w ryja że przeleciała nad biurkiem. Złamałem sobie wtedy rękę. Jak przyjechała Policja to oznajmiłem oficjalnie że jak jeszcze raz mi tknie dzieciaka to tak ją p&*^dolnę że że lecąc przebije dwie ściany zanim wyleci za okno. I od tamtej pory wprowadzono w szkole zakaz przemocy wobec uczniów.

0

Zglos komentarz

W
Wysublimowany 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Jak by mi ktoś z molestował dzieciaka to by nie było żadnej dyskusji że jest prawo czy tam sądy, normalnie jaja bym wyrwał na żywca zapierając się butami o jego dupsko.!

0

Zglos komentarz

K
kolarz85 🌾 Wieśniak
7 lat temu

BTW nowatorska czy nowotarska?

0

Zglos komentarz

S
7 lat temu

Początkowa 22 dziewczynki twierdziły, że były molestowane w akcie oskarżenia jest ich 9. Póki nie jest skazany nie może być na liście pe****lów, inaczej jest to nadużycie i manipulacja.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
7 lat temu

Ojej, a jak już jest skazany, to dlaczego nie jest na liście? Bo lubi Kaczyńskiego? Bo stoi murem za socjalistycznym gó**o-rządem?

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
7 lat temu

A no tak! Molestował tylko 9, nie 22, to złoty człowiek. Na papieża go!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Moderatorze czemu usuwasz mój wpis jesteś zwolennikiem księży pe****lii bo z tego co widzę to nasz szanowny rząd który obecnie rządzi to jest

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Powinien być jeba.. w tyłek codziennie przez jakiegoś zboka aż mu zwieracz puści

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Powinien być jeba.. w d**ę codziennie przez jakiegoś zboka aż mu zwieracz puści

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
7 lat temu

Jeśli ktoś wyobrazi sobie co dziecko wtedy czuję i jaki to ma wpływ na jego dalsze życie ten poprze moje zdanie. Pe****l powinien być zamknięty na całe życie w pokoju 2x1m o suchym chlebie i wodzie. Wiem że lepiej odstrzelić. Lecz dzisiejsze czasy wymagają humanitarnej kary. A i wiemy że czasem kto...

Jeśli ktoś wyobrazi sobie co dziecko wtedy czuję i jaki to ma wpływ na jego dalsze życie ten poprze moje zdanie. Pe****l powinien być zamknięty na całe życie w pokoju 2x1m o suchym chlebie i wodzie. Wiem że lepiej odstrzelić. Lecz dzisiejsze czasy wymagają humanitarnej kary. A i wiemy że czasem ktoś może być niewinny.

0

Zglos komentarz

M
messcal 🌾 Wieśniak
7 lat temu

zły dotyk zmienia osobowość na całe życie-osoby które go zaznały często nie mogą się odnaleźć i mają problem z adaptacją w społeczeństwie...dlatego powinna być kastracja po 5 latach odsiadki-to taki prewencyjny czas na dokładne ustalenie czy czasem osoba oskarżona nie jest niewinna

zły dotyk zmienia osobowość na całe życie-osoby które go zaznały często nie mogą się odnaleźć i mają problem z adaptacją w społeczeństwie...dlatego powinna być kastracja po 5 latach odsiadki-to taki prewencyjny czas na dokładne ustalenie czy czasem osoba oskarżona nie jest niewinna

0

Zglos komentarz

Reklama