Reklama
Reklama

Komentarze

9
A
amenhotep 🏹 Łowca
7 lat temu

Właśnie dlatego, że głosi potrzebę ubóstwa...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

paradoks

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
7 lat temu

Jak to jest ze ludzie tego nie lapia .Klechistan glosi ze satan to przebiegla bestia ktora podstepem sprowadza nas na zla droge ,tak ? Skoro ci hipokryci robia co innego i mowia co innego no to komu oni sluza ? To sa sludzy lucka , to proste jak drut .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

ave satan

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

Nie tylko w polsce bo i na całym świecie, a w ubóstwie to mają żyć "owieczki" nie pasterz (czyt. czarny pe****l).

0

Zglos komentarz

M
malurus 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Jak każdy oszust..doją frajerstwo ile mogą....

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Ja nie wyjaśnię, ale Rydzyk na pewno!

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Bo to ty masz żyć w ubóstwie po to żeby kościół mógł opływać w bogactwie i to jest wyjaśnienie a jak ktoś chce się coś więcej dowiedzieć jakom instytucją jest kościół to niech się wybierze do kina no film kler

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
7 lat temu

Źle rozumiecie ideę ubustwa: to my mamy być ubodzy a nie Kosciół.

0

Zglos komentarz

K
kefirek1977 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gajos został biskupem?

0

Zglos komentarz

Reklama