Reklama
Reklama

Komentarze

17
S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Yebane bambusy.

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Rozjechać jak robaki. Nawet nie miałbym wyrzutów sumienia jadąc po tym śm***iu lidzkim!

0

Zglos komentarz

V
videocop 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ludzie tam rezygnują z vanów i terenówek, bo mająza wysokie zawieszenie. Bambus wchodzi pod auto i kiedy właściciel podchodzi, ten podcina mu kosą ścięgnam i juma furę. Białas nie może go gonic. Proste. Usypiał bym. Glockiem...

0

Zglos komentarz

L
Loczini ⚔️ Jedi
7 lat temu

No cóż, szkoda, że nie zrobiła z nich gó**a na asfalcie

0

Zglos komentarz

W
wieslav 🏹 Łowca
7 lat temu

Był w RPA apartheid to smoluchy znały swoje miejsce. Znieśli apartheid to dzicz się rozpanoszyła. Dzisiaj w RPA porwania, morderstwa, gwałty i kradzieże są na porządku dziennym. Sprawcami są oczywiście bambusy. Nie minie dużo czasu i z niegdyś bogatego RPA zrobią typowy, biedny, zahiviony afrykański...

Był w RPA apartheid to smoluchy znały swoje miejsce. Znieśli apartheid to dzicz się rozpanoszyła. Dzisiaj w RPA porwania, morderstwa, gwałty i kradzieże są na porządku dziennym. Sprawcami są oczywiście bambusy. Nie minie dużo czasu i z niegdyś bogatego RPA zrobią typowy, biedny, zahiviony afrykański kraj 3go świata. Tylko biali mogli trzymać w ryzach tę dzicz.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Zły tytuł - bo nie ratuje siebie i córki przed porwaniem tylko ratuje samochód przed kradzieżą bo tam takie akcje są w celu zajumania fury.

0

Zglos komentarz

Z
zmina 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak to powiedział mój kolega z hiszpani, bo afrykanie są DZICY!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Niestety w RPA to codzienność.

0

Zglos komentarz

E
Etanim 💩 JP 100%
7 lat temu

Właśnie teraz ma miejsce w RPA mordowanie Burów,białej ludności... Pozbawia się ich majątków, podpala pola i zbiory, porywa dzieci. Poprawny politycznie świat o tym milczy. https...

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
7 lat temu

porozjeżdżałbym sku...nów.

0

Zglos komentarz

T
texas_18 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dziękujmy UE, że do europy nie trafili tacy.

0

Zglos komentarz

S
szukacz74 😏 Szyderca
7 lat temu

Ma cochones i nerwy ze stali. Szacun.

0

Zglos komentarz

A
arecki.juras 💩 JP 100%
7 lat temu

właśnie oglądając powiedzialem na głos-powinna rozjechać s....synów

0

Zglos komentarz

L
7 lat temu

to był jeden z najpiękniejszych krajów na świecie, po obaleniu tzw. apartheidu i z pomocą ichniejszego "bolka" - Mandeli zrobili jeden wilki burdel

0

Zglos komentarz

L
7 lat temu

to był jeden z najpiękniejszych krajów na świecie, po obaleniu tzw. apartheidu i ichniejszego "bolka" - Mandeli zrobili jeden wilki burdel

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

czy oni mają czarną skórę?

0

Zglos komentarz

Z
zlyczarownik 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tak, to czarne małpy, dobrze zauważyłeś. Jedyne osiągnięcie tej małpiej rasy to domek z gó**a.

0

Zglos komentarz

E
endrju.k 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dogonić je***ych czarnuchów i wpasować w asfalt!

0

Zglos komentarz

Reklama