Reklama
Jeąli nadal kościół będzie tak parł po władzę

Jeąli nadal kościół będzie tak parł po władzę

przez rewl — 7 lat temu
34

Zglos post

Reklama

Komentarze

18
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

To jest właściwa wstawka na wlasciwej stronie. To ta słynna lewacka tolerancja. Oczywiście pe****lów trzeba tępić na wszystkie sposoby tylko co na do tego podpalenie kościoła który najczęściej jest zbudowany przez parafian ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Ps. Na temat regulaminie na stronie który jest oczywiście pic na wodę "Surowo zabronione jest dodawanie zdjęć pornograficznych, reklam, zdjęć przerobionych w celu obrażania osób na nich się znajdujących, zdjęć nawołujących do przemocy, zdjęć roznegliżowanych dzieci."

0

Zglos komentarz

S
siak 🌾 Wieśniak
7 lat temu

admin, jak możesz takie rzeczy zamieszczać? za to powinien być porokurator - dla ciebie i dla rewl

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A dla ciebie młotek żebyś się je***l w tępy katolicki lep.

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
7 lat temu

moze i glupi koles ale w tym punkcie ma racje wszystkie wasze religie sa do zyci.wylaczcie kleche,rabina czy innego tam imana i wlacz myslenie,bo co jak oni wszyscy sie myla? i chu??? masz rylko to zycie?

0

Zglos komentarz

B
bravoteampolska 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Sr***e z pierdzeniem. A jedyne co by zrobił to siedział cicho, kradł pieniądze i wciskał ludziom kit że jest lepiej

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

Jak mały mózg trzeba mieć żeby takie id**tyzmy wypisywać?

0

Zglos komentarz

L
Leoricus00 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak maly Romek wyobraza sobie pozadna demokracje? Masakra

0

Zglos komentarz

W
wielkagora 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie mylić Katolików z Chrześcijanami, chociaż księża chcą żeby tak ich nazywać. Sama nazwa mówi Kościół Rzymski Powszechny czyli (katolicki). Ten kościół zabijał pierwszych chrześcijan, rzucał lwom, krzyżował, palił na stosie...Później w 4 wieku naszej ery pogański cesarz rzymski Konstantyn mianował...

Nie mylić Katolików z Chrześcijanami, chociaż księża chcą żeby tak ich nazywać. Sama nazwa mówi Kościół Rzymski Powszechny czyli (katolicki). Ten kościół zabijał pierwszych chrześcijan, rzucał lwom, krzyżował, palił na stosie...Później w 4 wieku naszej ery pogański cesarz rzymski Konstantyn mianował siebie kapłanem najwyższym "maximus pontifex -papieżem" pogańskie święta Cesarstwa Rzymskiego przemianował niby na chrześcijańskie... Katolicy nie są chrześcijanami i żaden sprzeciw czy hejt tego nie zmieni.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

dobrze prawi kolo, precz z katolami

0

Zglos komentarz

L
lala9900 🌾 Wieśniak
7 lat temu

pacjent psychol rozmawia sam ze sobą

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
7 lat temu

Bardzo pozytywnie, czyli chciałbyś ze mnie wyprodukować mydło, imponuje ci ta osoba? Czyż nie? Odmawiasz mi prawa do życia?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Mnie imponuje chętnie bym produkował mydło z gwaiciciel dzieci, kościelnych cudzoloznukow i złodzieji publicznej kasy. Czyli do mojego zakladunposzloby około 80 procent katolickiego kleru

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
7 lat temu

Jakie mydło? Przecież zdaniem naziofili nie było żadnego mydła. Nikt nic nie produkował. To były resztki z preparatów medycznych. Chyba nie ma w tej chwili Niemca, który by twierdził inaczej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Wiedziałem że jakupek jest zwolennikiem Niemiec ale że też Adolfa Hitlera to nowe odkrycie. Tylko pamiętaj co adolfinio robił z homosiami itd. byś czasem nie kopał dołka pod siebie

0

Zglos komentarz

R
rewl 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Tak. Jesteś stolikiem tzn jesteś id***a a id****w powinno się likwidować. Mam nadzieję, że nie masz dzieci i że gó**o się nie rozmnożyło.

0

Zglos komentarz

M
Molotok 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No nie wiem, ja tam bym jednak wolał drugie Colosseum, niż kolejne mydło, których i tak jest od cholery w super marketach. A tak to przynajmniej jakaś atrakcja turystyczna by była...

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Trzeba iść z duchem czasu i produkować żel pod prysznic.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Ja księży i nawiedzonych katoli to bym rzucił do ciężkich prac fizycznych gdzie trzeba dużo dźwigać i się sporo napracować dla pasibrzuchów to by była największa kara i trochę by schudli a jedzenie to by dostawali takie jak chory w szpitalu

0

Zglos komentarz

M
milord88 💩 JP 100%
7 lat temu

A ja z checia ostatecznie rozwiazalbym kwestie takich jak ty.

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
7 lat temu

Czyzby poczatek spuznionej o 500 lat reformacji:D ?

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
7 lat temu

brawo, ludzie madrzy i taktowni!!!

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Pójście w ślady wujka Adolfa się marzy niektórym. A ilu sprawiedliwych to popiera, to aż dziw bierze.

0

Zglos komentarz

G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
7 lat temu

Za Adolfem to akurat szedł kościół katolicki i jak Niemcy przegrali wojnę to pomagał wielu zbrodniarzom wojennym zmienić tożsamości wyrabiając nowe lewe papiery oraz pomagał się przedostać tym ludziom do różnych krajów w Ameryce gdzie nie jeden dożył starości w spokoju

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Czyli dobrze powtórzyć produkcję mydła z ludzi, dobrze rozumiem?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Kościół katolicki z Watykanu za Adolfa mianował biskupów niemieckich na ziemiach polskich

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Mylisz się nie z ludzi ale z pe****lów . To zasadnicza roznica. Nie nazywaj odpadow biologicznych i polproduktu do produkcji mydla ludzmi. To niemoralne

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Nigdy nie broniłem pe****lów, wręcz przeciwnie, ale przy nie budzącej wątpliwości winie kastracja byłaby odpowiednią karą, ogólnie jestem za surowymi i nieuchronnymi karami za przestępstwa. Ale podobny jesteś do Hitlera, według niego żydzi(i nie tylko) to też nie byli ludzie.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Od Hitlera różnie się tym że oceniam czyny a nie fakt urodzenia się

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Fakt, ale coś za bardzo podobają Ci się metody.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Jak widzę pluskwe to jarozgniatam a nie daje jej szansę na pojedynek. To byłoby uwłaczające dla mnie, co jak co ale pe****lski szajs nie jest tego godny by traktować to coś jak czlowieka

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Najbardziej uwłaczające dla Ciebie jest pochwalanie pomysłów naśladowania kogoś, kto robił mydło z ludzi.

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

Mydło to nie, weź sobie teraz umyj jajka takim mydłem, przecież to raj po śmierci dla takiego zboka.

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Gruzawik, gdzie jesteś? Patrz co tu wypisują, powrót obozów się niektórym marzy!

0

Zglos komentarz

Reklama