Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
beeveer 🎖️ Snajper
7 lat temu

No qwa de**le - do kawałka deski się modlą. Jak buszmeni w dziczy, tylko ich deska jeszcze nie ścięta i nie wyheblowana.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

no tylko ci Buszmeni nie twierdza ze ta deska do nich gada wiec jesteśmy tysiąclecia za nimi :D

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
7 lat temu

Ale wszyscy są przekonani, że deski i inne kawałki drewna ich słuchają :)))))

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

racja i myślę że to już się klasyfikuje do szpitala na oddział zamknięty :D

0

Zglos komentarz

I
irewald 🌾 Wieśniak
7 lat temu

welcome to średniowiecze

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Dramat

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wrocilo stare w nowej formie, kiedys dziatwe szkolna pedzono na pochody, dzisiaj na msze...

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

Powoli stajemy się pośmiewiskiem Europy....

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Dla małolatów, to zawsze jakaś rozrywka, w godzinach szkolnych.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

raczej wolne od szkoły .. ja jak bylem w wieku szkolnym to wszystkie rekolekcje przygotowania do komunii i wszystko co związane z czarnymi pe****lami siedziałem w domu

0

Zglos komentarz

K
kulkul 🌾 Wieśniak
7 lat temu

polskich braci meczennikow? jarek z klonem?

0

Zglos komentarz

Reklama