Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Smaki w weekend odjebal taką maniane z nienawiści do prezesa, póżniej nachalny jak św***a resztę dnia spędził nie przytomny w rowie.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Niech zgadne to był plakat filmu kler?

0

Zglos komentarz

D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

Oni już niedługo wyzdychaja ze starości i będzie trochę spokoju.

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
7 lat temu

nic z tego ... podstawówki 8-klasowe pracują pełną parą!

0

Zglos komentarz

Z
zimny_edek 😏 Szyderca
7 lat temu

Niestety mariusz304 ma rację. Kolejne pokolenia mają prane mózgi i wyrastają na fanatycznych obrońców watykańskich okupantów!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Typowi obrońcy pe****lów.

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Zrobili taką reklamę poprzez bicie piany, że już żadne plakaty nie są potrzebne!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Mysle ze "Kler" bedzie najbardziej kasowym filmem w historii...

0

Zglos komentarz

Reklama