Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
de_vall 🎖️ Snajper
7 lat temu

Jak ja się nimi brzydzę i brzydze sie ich niewolnikami bo pozwalają im trwać.

0

Zglos komentarz

D
damianous 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dlaczego +18? Wiocha dla dam administratora.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Ja to zrobiłem admin przy lagodniejszych klimatach mi wyrzucał. Myśli admina niezbadane są. Nie chciałem dać mu pretekstu

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Od kolanka się zaczyna

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Z chęcią ociosałbym ryj dla tej kościołowej kur.wy.

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
7 lat temu

Wszyscy księża powinni być poddani testom. Pod aparature i monitorować reakcje,pokazując zdjecia dzieci,itp. Banda zboków

0

Zglos komentarz

Reklama