Reklama
Reklama

Komentarze

20
P
paruzel 😏 Szyderca
7 lat temu

No wiochą nie z tej ziemi.

0

Zglos komentarz

A
ArturLublin 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jestem dumny z naszej Reprezentacji. Nasi siatkarze to duma naszego sportu. Wieli zaszczyt za Wasze poświęcenie i walkę. Tego nie da się zapomnieć. Szacunek.

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wytatuowałem se kurka na pisiorku, ku chwale piłki siatkowej!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

k u r ka raptem około 5 cm. jakiś mały ten pisiorek.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Wielki mi osiągniecie, przeciwnik z 3-ciego świata. Ale polaczków byle co cieszy.

0

Zglos komentarz

P
polkowski 🌾 Wieśniak
7 lat temu

To tylko dzięki tej parze z KODu . Oni też powinni dostać złoty medal. Swym cudacznym wyglądem rozpraszali przeciwników i to była nasz tajna broń . Dowodem jest to , że na każdym meczu siedzieli w tym samym miejscu - to nie był przypadek :).

0

Zglos komentarz

K
kaem84 😏 Szyderca
7 lat temu

Ta wstawka to tego samego typa co jak ta drużyna przegra chociaż jeden mecz, to będzie tu po niej cisnąć na wiocha że są beznadziejni. Takich kibiców mają polskie drużyny.

0

Zglos komentarz

T
TYGRYS-1984 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

Trzeba przyznać, że administracja tej strony to najgłupsza administracja w historii internetu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Bo jest lewacka temu. Aż dziwne że nie ma w tytule wina PiSu

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 lat temu

Mój absurd poszedł do archiwum a admina na główną ... gratuluje ....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Nie słyszałeś o ACTA 2 ? :) Cenzura panie

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
7 lat temu

Wiocha, jest to, ze jak grali cieniasy od "nogi", to flagi byly wszedzie. Przyznac, wywiesil ktos flage tym razem ? Ja przyznaje, nie i jest mi glupio.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
7 lat temu

wiochą nie była nasza reprezentacja ale to jak przeprowadzono dekorację najlepszych drużyn - jakieś totalnie nieporozumienie - BEZ PODIUM, BEZ HYMNU

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
7 lat temu

to co to robi na tym portalu? że niby wiocha że ośmieszyli naszych sławnych i bogatych piłkarzy?

0

Zglos komentarz

M
7 lat temu

wg. niemieckiego admina wygrana Polskiej drużuny to wiocha.

0

Zglos komentarz

K
kaem84 😏 Szyderca
7 lat temu

Niemieckiego albo ruskiego

0

Zglos komentarz

G
Gregus 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Si Deus pro nobis, quis contra nos?

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
7 lat temu

Gratulacje panowie!! Piękna gra!!!!

0

Zglos komentarz

Z
zzziutek 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Gdzie tu widzisz wiochę DE**LU?

0

Zglos komentarz

M
misiek.bogiem 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ej, co to robie na wiosce?! Może jakiś mem o przepierdalaniu kasy przez PZPN albo inną grupę przestępczą? Niedługo to trzeba będzie się przenieść na sadola, żeby jakieś głębsze intelektulanie treści poznać...

0

Zglos komentarz

G
GnujDHG 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jak mundial był to na łosiedlach wszyndzie flagi byli powieszune a jak siatkorze grajo zodyn nie wywiesi

0

Zglos komentarz

P
Pablo93csw 🏹 Łowca
7 lat temu

Najgorzej irytuje jak ktoś pisze na różnych portalach itp itd "MY wygraliśmy", "MY najlepsi", a nie MY.. tylko ONI. Polska reprezentacja jest najlepsza, a nie MY.. do januszów

0

Zglos komentarz

K
kyniu_87 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Usunąć to stąd co za de**l to dodał

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

''Stranger'' to konto admina...

0

Zglos komentarz

V
vinczero 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ciekawe co na to nasi piłkarze?

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
7 lat temu

wype... z tym stąd - to jest motywator a nie wiocha!!!

0

Zglos komentarz

Reklama