Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
jw12 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

wielkie mi halllo

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
7 lat temu

oho fun club BMW wali minusy.

0

Zglos komentarz

P
polbauer 💩 JP 100%
7 lat temu

Tylko w Polsce takie zachowanie. Dzicz na każdym kroku!!!

0

Zglos komentarz

T
tomurek 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Eh to "złote BMW" z naklejka 500+ burak ;D

0

Zglos komentarz

E
emilo17 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Z czytać tablice i ukarać de**la.Gdzie policja internetowa.Pewnie trolują na stronach gdzie rząd dostaje po du**e,zamiast bronić obywateli na drogach.chcieliście500+ to macie głupie nieroby.

0

Zglos komentarz

Reklama