Reklama
Reklama

Komentarze

11
T
tatasebastian89jp 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Heh gdzie ta fotka była zrobiona?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

pewno w Rosji

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
7 lat temu

Ja tam w takich chwilach nigdy nie zapominam co mam ZROBIĆ.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
7 lat temu

Zapierd**liłbym na śpiocha po same pimidory :)

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Szkoda że robione szpadlem. Ustawiłbym jako tło na pulpicie.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Po co ta butelka??

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
7 lat temu

Ławeczka jakby troszkę przywąska. Ma na czym usiąść dziewczę.

0

Zglos komentarz

L
leon1989 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Też bym się zapomniał :-)

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
7 lat temu

Może podstawić bliżej buteleczkę żeby się dupsko nie zsunęło na glebę?

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
7 lat temu

Butelkę postaw na wysokości tyłka. Jak spadnie, to się na nią nabije. Przyjemności w życiu nigdy nie jest za wiele.

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
7 lat temu

fajny tyłeczek !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Ojej... Ależ śliczna

0

Zglos komentarz

Reklama