Reklama
Kopacze znów zawiedli 0-1 w ostatnch sekundach

Kopacze znów zawiedli 0-1 w ostatnch sekundach

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Polska jako pierwszy kraj wylatuje z ekskluzywnej grupy drużyn europejskich

0

Zglos komentarz

P
popis74 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Czyli jednak jesteśmy w jakiś sposób najlepsi.

0

Zglos komentarz

J
jackKu 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Polska Reprezentacja skończyła się w 1986, teraz są tylko kolesie chciwi na pieniądze.

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
7 lat temu

Nasza "gwiazda ze spalonego teatru", Lewandowski, publicznie, oficjalnie krytykuje taktykę obraną przez trenera. panie lewandowski (celowo z małych liter) - takie rzeczy załatwia się poza błyskiem "fleszów", prosto w cztery oczy, jak mężczyźni. Ale widać, że pan jest dalej chł...

Nasza "gwiazda ze spalonego teatru", Lewandowski, publicznie, oficjalnie krytykuje taktykę obraną przez trenera. panie lewandowski (celowo z małych liter) - takie rzeczy załatwia się poza błyskiem "fleszów", prosto w cztery oczy, jak mężczyźni. Ale widać, że pan jest dalej chłopcem w krótkich spodenkach, który nieco "liznął" zachodniej piłki nożnej i już uważa się za eksperta. Moim zdaniem - tomciu, najpierw zacznij krytykę od siebie, później zaś z gwiazdorsko-mentorskim tonem wypowiadaj się o selekcjonerze.

0

Zglos komentarz

Reklama