Reklama
Reklama

Komentarze

2
E
esbek3 🎖️ Snajper
7 lat temu

Czy przynajmniej się zabił?

0

Zglos komentarz

T
thomaass 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

Jechały tym autem trzy osoby, pasażer trafił do szpitala.

0

Zglos komentarz

P
polbauer 💩 JP 100%
7 lat temu

Ten słup to chyba taki z Smoleńska... Słup cały a Audi co jest szczyt Niemieckiej technologii jakby po czołówce z Skaniom!! Także te słupy w Włocławku muszom być jakieś mega mega wytrzymałe. Swoją drogą mam nadzieję że poniesie odpowiednią karę za to zachowanie!!! Wiesniaki!!!

0

Zglos komentarz

Reklama