Reklama
Source: wgrane.pl

Kradzież Tesli S nagrana przez kamerę

przez torna — 7 lat temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
C
carmamir 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dlatego wlasnie w nocy kiedy alarm w domu jest uzbrojony i nie wykrywa ruchu w domu > 1h to automatycznie alarm powinien byc aktywowany tez na teren w okol domu i samochodow. To naprawde nie jest fizyka jadrowa a zdrowy rozsadek.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Skoro mozna zdeaktywowac zabezpieczenia samochodu to domu raczej tez

0

Zglos komentarz

X
xing 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Chyba slysze jezyk polski (;

0

Zglos komentarz

R
rafalkwiatek 💩 JP 100%
7 lat temu

Juma na walizkę.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
7 lat temu

zlodziej glupszy od samochodu

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Typowe prawaki w dresach. Gdy mops im nie da do kradną.

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

Znowu " prawaki". A skąd wiesz jakie mają poglądy?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Bo zyje w przawackim kraju otoczony przez prawaków. Nawet gdy wyjechałem do Holandii to tam tez byłem otoczony przez prawaków którzy myśleli tylko o tym co by tu holendrom ukraść. Którzy nie za bardzo pilnują swego dobytku bo w sklepach przed wejściem Polski do UE kasjerki na zachodzie nie patrzyły...

Bo zyje w przawackim kraju otoczony przez prawaków. Nawet gdy wyjechałem do Holandii to tam tez byłem otoczony przez prawaków którzy myśleli tylko o tym co by tu holendrom ukraść. Którzy nie za bardzo pilnują swego dobytku bo w sklepach przed wejściem Polski do UE kasjerki na zachodzie nie patrzyły klientom do wózków czy oby na pewno wszystko wyciągnęli na ladę. Ale po dwóch latach obecności polaków prawaków w Holandii już zaczęli patrzeć. Oby nie zjechało się tam więcej Poloczków bo za niedługo w każdym sklepie przy wejściu będzie siedział ochroniarz tak jak w polskiej biedronce. Wstyd.

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

Józef Piłsudski też był "prawakiem"?

0

Zglos komentarz

G
gs300 🌾 Wieśniak
7 lat temu

90%ze to Polacy inni są za głupi żeby podprowadzić takie autko

0

Zglos komentarz

B
blind0 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Zwykle smiecie. Postepowali wedlug instrukcji, ktora otrzymali od jajoglowych. Po co powielac ten stereotyp Polaka zlodzieja? Smiec zawsze bedzie smieciem.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
7 lat temu

Nie rozumiem opisu. Troche to "fachowcom" zajeło ale efekt końcowy zamierzony.

0

Zglos komentarz

R
ROCKyPL 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Niestety polscy złodzieje 1:48 "Odsuń się"

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
7 lat temu

Nawet nie było słychać, jak odjechali, wszystko ma swoje zalet i wady.

0

Zglos komentarz

M
milencia22 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ustawka. Kto nagrywa jak kradnie?

0

Zglos komentarz

Reklama