Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
7 lat temu

De**lu wstawiający tą wstawkę pewnie nie wiesz, że w ten przystanek dwa razy wjechali pijani kierowcy więc jak czegoś twój płytki muzdzek nie ogarnia to nie pisz

0

Zglos komentarz

D
dywizjon33 Czysta Moc
7 lat temu

To nie jeździj po pijaku im****lu.

0

Zglos komentarz

V
Vultus 😏 Szyderca
7 lat temu

Temat skopiowany. A wstawiający ślepy. To jest wiata przystankowa dająca schronienie, a przystanek ślepcze jak widać na zdjęciu jest wcześniej, tak to te jak byś przedszkolaku nazwał "szlaczki".

0

Zglos komentarz

I
iromori 🌾 Wieśniak
7 lat temu

autobus nie nadjezdza w sekunde. jest czas zeby wyjsc i wsiasc

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
7 lat temu

De**lizm nie zna granic.

0

Zglos komentarz

Reklama