Jak on weźmie zakręt, czy po prostu jedzie prosto?
przez
bayguz
— 7 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce na zakrętach matizem niektórzy nie mieszczą się na swoim pasie
Zgłoszenie zostało wysłane