Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
tico123 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Czysty Badura z kiepskich

0

Zglos komentarz

A
AB67 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

taki folklor lokalny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

ja pierd...le a gdzie to cudo się znajduje ?

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

To jakaś prywatna kapliczka wyznawców pislamizmu.

0

Zglos komentarz

M
MaciejM1974 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jeden z tych wielu jebniętych, leżących krzyżem w kościółku.

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Koniecznie przenieść ten pomnik do Warszawy pod pałac prezydencki, by każdy Polak mógł sam sobie wyrobić opinię do jakiej tragedii doszło pod Smoleńskiem!

0

Zglos komentarz

Reklama