Reklama
Source: wgrane.pl

Zbeszczeszczenie pomnika ,katolicy powolicie na to ?

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
7 lat temu

Gdy wszyscy są za usunięciem pomnika to ja jako lewak powiem ze ten pomnik powinien stać! Powinien tam stać jako symbol prawackiej głupoty! Jako symbol prawackiego pozwalana na zbrodnie. Bo wielu prawaków o tym wiedziało. Na tym pomniku powinni tylko dopisać na czerwono: uwaga pe****l w sutannie -...

Gdy wszyscy są za usunięciem pomnika to ja jako lewak powiem ze ten pomnik powinien stać! Powinien tam stać jako symbol prawackiej głupoty! Jako symbol prawackiego pozwalana na zbrodnie. Bo wielu prawaków o tym wiedziało. Na tym pomniku powinni tylko dopisać na czerwono: uwaga pe****l w sutannie - wielkimi literami z tyłu i przodu pomnika na 90% wielkości pomika i niech tak stoi. Niech tak stoi jako przestroga i nauczka dla prawaków. Którzy księdzu pe****lowi to by nawet swoje dzieci posłaki dobrze wiedząc co im robi i się cieszyli ze je pobłogosławił.

0

Zglos komentarz

R
romanstr 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ciekawe jest to że oprócz siostr Prałata nikt nie odwazy się go bronić. Czy ktos bezstronny rozmawiał z ofiarami. Prałat sie nie obroni a juz go przecież skazali.

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
7 lat temu

czym się dziwisz????

0

Zglos komentarz

Reklama