Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
7 lat temu

Te konie jak już muszą to powinny ciągnąć lekką dorożkę, woźnicę i max parę (dwójkę) turystów!!!

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

a ta wiocha to Pani Basia czy wóz konny zapakowany warszawiakami?

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
7 lat temu

To niech biegnie. Ktoś jej broni? 75 lat, to pewnie na emeryturze. Nie ma co robić, dobrze się trzyma, to sobie biega. Może ci na wozie mają ciężką pracę i chcą po prostu odpocząć, a przy okazji pooglądać ładne widoki. Jacy my jesteśmy szybcy do oceniania, nie znając faktów.

0

Zglos komentarz

Reklama