Reklama
Reklama

Komentarze

9
O
Ojciec.mateusz 🏆 Master
7 lat temu

To już robi się tradycja... Idą święta i znów o karpiach głośno

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

po co to lansować?

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

KURW...A nie przy jedzeniu, a takie miałem dobre kanapki i wszystko poszło w kibel

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

A takie były ładne przed operacjami. Az szkoda!

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Może i komuś to się podoba? Wszak różne gusta są, jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą...

0

Zglos komentarz

E
ENIGMA35 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Tej po prawej, cycki zaczynaja sie od ramion?

0

Zglos komentarz

Q
Qvvasimodo 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Chyba figury sylikonowe.

0

Zglos komentarz

A
artstr ⚔️ Jedi
7 lat temu

żona powiesiła to zdjęcie na lodówce i ...oboje mniej jemy

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

Ja mam takie przy cukiernicy i misie z cukierkami, dzieciaki już nie jedzą słodyczy :)

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
7 lat temu

wioskowe chyba raczej co nie

0

Zglos komentarz

Reklama