Reklama
Pierwszy raz się zgadzam z Adrianem...

Pierwszy raz się zgadzam z Adrianem...

przez [Usunięty użytkownik] — 7 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
A
amenhotep 🏹 Łowca
7 lat temu

Idąc tym tokiem myślenia - teraz czas na pe****li, tępić najgorsze zło...

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
7 lat temu

ta,a po swietach sie wezniem za wydrwigroszy w sutannach

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
7 lat temu

Za wrzucanie tego ś**ńskiego duetu powinien być dożywotni ban.

0

Zglos komentarz

E
endrju.k 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ten to se moze pizze zamowic.

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
7 lat temu

macie pi****lca z tymi siostrami, nie macie zmieniarki czy co?

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie w związku z pe****lia księży a w związku dziewczyn co śpiewają jakąś piosenkę ehhh

0

Zglos komentarz

Reklama